vizioni July 10, 2020

Sekreti i kekut të butë Nëse dashuroni ëmbëlsirat, keku me tre përbërës nuk duhet të mungojë në familjet tuaja. Mund ta përgatisni fare lehtë dhe pa shumë shpenzime, pasi kërkon vetëm tre përbërës. Përbërësit 3 vezë 110 g sheqer 110 g miell misri Përgatitja Si fillim parangrohni furrën në 180 gradë. Në një tas të […]

vizioni July 9, 2020

Gjyshja: “Kùra e Hudhrave” habiti edhe mjekët! Largon variçet nga këmbët me kosto zero Megjithëse nuk mund të arrihet një elim.inim total i venave varikoze dhe venave që ngjasojnë me një rrjetë merimangash, hudhra është një mjet i shkëlqyeshëm natyror për të parándálùar, zvogëluar dhe zbutur të gjitha sim.ptomat që ato shkáktòjnë. Hudhra ka alicin […]