vizioni June 4, 2021

Dolën nga programi çift. Por si duket dyshja ishin asnjëherë të lidhur mes vetë. “Çifti” Ola dhe turku Murati që nga dalja e tyre ata asnjëherë nuk u shfaqen bashkë. Mandej as në një fotografi të vetme. Për shkak të këtij detaji shumë fansa aluduan se ata mund t’i kenë dhënë fund lidhjes së tyre. […]

vizioni June 4, 2021

Ermal Fejzullahu në shumë aspekte shihet se nuk e ka gruan aspak xheloze. Ani pse karriera e detyron që të jetë i rrethuar me femra, shumicën e kohës ai shihet në prani të tyre. Po ashtu, ai nuk heziton edhe të publikojë imazhe të ndryshme, ku me këtë e dëshmon që Arianës nuk i pengon […]

vizioni June 4, 2021

Moderatroja Bora Zemani nuk i lë fansat të hekin keq. Thuajse çdo ditë sjellë imazhe duke treguar përditshmërinë e saj, jashtë ekranit televiziv. Sot ka sjellë foto në të cilat i ka reflektuar bukuria e saj natyrale. Ndërkohë që nuk mungoi as përshkrimi me të cilin i nxiti ndjekësit të komentojnë. “Prit ta shoh cik […]

vizioni June 4, 2021

Një çift indian ka realizuar dasmën në fluturim e sipër, me rreth 160 të ftuar në bordin e një avioni. Arsyeja e zgjedhjes së një vendi të tillë për dasmën, ishte shmangia e rregullave shtrënguese të koronavirusit. Rakesh dhe Dakshina prenotuan një fluturim nga qyteti i Madurait dhe bënë dasmën të pashqetësuar, ndërsa në vend […]

vizioni June 4, 2021

Mevlani i ftuar në një intervistë foli hapur për marrëdhënien e tij me Ledjanën dhe jo vetëm. Ish-konkurrenti pranoi publikisht se nuk flet më me Ledjanën dhe se vazhdojnë të mos ndiqen në Instagram. “Kemi pasur gjithmonë debate të vogla, me punën e kokëfortësisë. Erdhi momenti që nuk po flisnim, nuk po takoheshim më. Vendosa […]

vizioni June 4, 2021

Big Mama gjithmonë bën veprime që bie në sy, duke kaluar në lajm. Ajo me postimet e shumta në rrjete sociale, po zgjon kureshtje rreth jetës private. Edhe pse ende nuk është e martuar, në këtë imazh ajo shihet e veshur në dallam të arit, duke shkëlqyer me përzgjedhjen që ka bërë. Duke mos dhënë […]

vizioni June 4, 2021

Elita Rudi sot nxori publikisht, emrin e një komentueseje e cila i shkroi privatisht në Instagram, pasi i tha ‘Dobësohu më mirë’ në videot teksa prezantuesja po reklamonte rroba. Rudi nuk përtoi dhe e publikoi mesazhin. “E shkreta ti për edukatën dhe negativitetin tënd”, ishin disa prej fjalëve që moderatorja ia tha komentueses e cila […]

vizioni June 4, 2021

Sasa dhe Keith janë një ndër çiftet që kanë ahumë diferenc në moshë. Duke shfaqur momente të shumta për ndjekësit, ata shprehin dashurinë e madhe që kanë për njëri tjetrin, shkruan “Kosovarja”. Edhe pse komentohen shumë për diferencën që kanë, siç duket për ta nuk ka fare problem pasi që dashuria po ju ec në […]

vizioni June 4, 2021

Më 18 qershor të vitit të kaluar, Jonida Vokshi u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë vogëlushen, Emin dhe gjatë gjithë kësaj kohe në Instagramin e saj dhe të bashkëshortit, Besnik Krapi, nuk kanë munguar fotot me të voglën e tyre. Së fundmi, Jonida mes lotëve ka rrëfyer një nga momentet […]