vizioni

vizioni October 19, 2021

Pastërtia në shtëpi nga nxitur konflikt dhe debat që nga dita e parë e këtij edicioni dhe duket se e tillë do të jetë edhe për shumë gjatë. Edhe mbrëmjen e djeshme, ishte Arjola dhe Monika të cilët shprehën acarimin e tyre për papërgjegjshmërinë e banorëve lidhur me rregullin dhe pastërtinë në shtëpi. ”Shihe si […]

vizioni October 19, 2021

Rrallë herë e shohim në intervista në media e vizive apo të lexojmë artikuj ku ajo është e gatshme të flas për publikun. Por këtë herë Arbana Osmani ka pranuar të jap një intervistë për gazetarin italian të TV Blog, Massimo Galanto. Moderatorja shqiptare ka rrëfyer më shumë për projektin e saj të fundit Big […]

vizioni October 19, 2021

Marina dhe Luana Vjollca janë ndër moderatorët më të suksesshme dhe më të komentuara shqiptare. Dy motrat e famshme krahas karrierës dhe angazhimeve profesionale gjejnë çdo herë kohë për të ia kushtuar familjes dhe njëra-tjetrës duke treguar kështu që janë pothuajse të pandashme nga njëra-tjetra. Marina është e martuar me reperin kosovar, Getoar Selimi, çifti […]

vizioni October 19, 2021

Ylli Limani është një ndër këngëtarët më të pëlqyer nga vajzat. Megjithatë, ai ka dhe ndjekës që nuk e pëlqejnë dhe nuk ngurojnë t’ia shprehin në komente. Së fundmi, Ylli ka publikuar disa foto në Instagram dhe një ndjekës i ka shkruar: “Shumë i bajatshëm je”. “Je bërë bajat”, Ylli Limani i kthehet fansit në […]

vizioni October 19, 2021

Në Big Brother së fundi kanë ndodhur disa zhvillime jo edhe të këndshme mes konkurrentëve. Paloma ka vendosur ta vijojë diskutimin në lidhje me seksualitetin e Arditit pasi publiku pyeti atë spektaklin e të premtes. Arditi nga ana tjetër duket se është ngopur nga pyetjet e vazhdueshme të saj, derisa sot vendosi që të reagojë […]

vizioni October 19, 2021

Remzie Osmanin jemi mësuar ta shohim të kuruar deri në detajin e fundit, dhe shumë rrallë të pa rregulluar. Në këtë fotografi, përpos qe duket shumë e thjeshtë, në imazh përcillet edhe një detaj tjetër që tregon se Remzia po ndihet mjaftë e qetë pran detit. Sigurisht që profesioni i saj e do që ajo […]