vizioni October 19, 2021

Një djalë i vogël në Kinë është vlerësuar si ‘shefi i ardhshëm i kuzhinës’, nga përdoruesit e internetit pasi u filmua duke treguar aftësitë e tij si kuzhinier.

Tri-vjeçari me nofkën Xin Bao shihet në pamjet duke trazuar me një shpatull ndërsa lëvizte tiganin e argjendit para dhe mbrapa sikur po përgatiste një pjatë.

Vogëlushi po imitonte lëvizjet pasi shikoi babanë e tij kuzhinier duke gatuar në restorantin e familjes së tyre, tha nëna e tij, zonja Su, për MailOnline.

“Shefi i vogël” i kuzhinës bëri famë pasi nëna e Xin Bao ndau klipet e videove të tij në rrjetet sociale.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*