Year: 2020

vizioni December 31, 2020

Ish e dashura e Ledri Vules ka një mesazh për Sarën Lorena kishte marr pjesë në njërën nga videoklipet e këngëtarit. Në projektin muzikor “Rio”, modelja ka qenë e ftuar teksa shihej tejet e afërt me Ledrin. Mirëpo sot, raporti i Lorenës dhe Ledrit është miqësor këtë e dëshmoj kjo fotografi të cilën ajo e ka […]

vizioni December 31, 2020

Ky është “fëmija” 50-vjeçar që po çmend rrjetet sociale (Foto) Masori Lal, nga provinca indiane Madhya Pradesh është bërë yll lokal dhe tani edhe botëror.Nëse e shikoni nga distanca në shikim të parë mund të ju përngjaj me një fëmijë, pasi është i gjatë vetëm 73 centimetra. Megjithatë, ai është 50-vjeçar dhe konsiderohet trajtohet si […]

vizioni December 31, 2020

Sot është ndër më të pasurit në botë, njeriu që e nisi karrierën duke shitur gazeta tregon çelësin e suksesit: Të punosh me ndershmëri heldon Adelson është një prej burrave më të pasur në botë. Sipas revistës ‘’Forbes’’ Adelson ka nën zotërim një pasuri prej 40.4 miliardë dollarë. Në listën e më të pasurve të […]

vizioni December 30, 2020

Biznesmeni 46-vjeçar humbi jetën në aksidentin tragjik, vajza bën komentin prekës: Babi si na ike, I love you! Një aksident tragjik u shënua mbrëmjen e djeshme në Rrogozhinë, ku një 46-vjeçar humbi kontrollin e makinë dhe u përplas me trafikndërësen. Aksident rezultoi fatal pasi 46-vjeçari humbi jetën. Bëhet fjalë për Arjan Fesko nga Prizreni dhe […]